Delfzijl – Op donderdagavond, iets na 22:00 uur, ontving de politie melding van een woningoverval aan de Rijksweg in Delfzijl. Op dit moment voert de politie een onderzoek uit om de exacte gebeurtenissen in de woning te achterhalen. Mogelijk is er bij de overval een kleine kluis weggenomen. De verdachten sloegen na de overval op de vlucht.
De politie heeft nog geen duidelijkheid over het aantal verdachten dat bij de overval betrokken was. Het slachtoffer is tijdens de overval beetgepakt door de dader(s) maar raakte niet gewond.
Daarnaast wordt er momenteel ook onderzocht of er een kleine kluis is gestolen tijdens deze overval. De situatie wordt grondig geanalyseerd terwijl de verdachte(n) nog voortvluchtig zijn.