Bierum – Simi Jadech zingt zaterdag 2 en zondag 3 april ‘Lutje Passion’. De optredens van het koor vinden plaats in de Irenekerk aan de Hereweg in Bierum.
Simi Jadech is in oktober weer gestart met de repetities voor de uitvoering. Eerst vond dit plaats in de sporthal Baaiermerstee in Bierum en inmiddels repeteren ze weer in het Opwierder kerkje in Appingedam.
Lutje Passion is een concert met een knipoog naar The Passion. Vergelijkbaar, maar toch ook weer niet. Rode draad in het concert is passie: passie van toen en passie nu. Samengebracht in een mooi verhaal, geschreven door een van de koorleden.
De bezoekers horen liederen die al op het repertoire stonden, maar ook mooie Nederlandse popsongs. De uitvoering is daardoor anders dan Simi Jadech ’s voorgaande concerten.
Iedereen is van harte welkom bij de uitvoering van Lutje Passion die op beide dagen om 16.00 uur begint. De toegang is gratis, maar omdat er een beperkt aantal mensen in de kerk kan, dient men zich aan te melden. Dit kan via het e-mailadres lutjepassion@simi-jadech.nl of bij een van de koorleden. Bij de uitgang zal een collecte worden gehouden voor Oekraïne.