Spijk – Zin om te freubelen ….. Het kan weer bij Bloemen en Planten Centrum “Bie de Jongens” in Spijk. Op maandag 4, dinsdag 5 en woensdag 6 april van 19:30 tot 21:30 uur organiseren ze de jaarlijkse paasworkshop. Dit jaar wordt er geleerd een natuurlijk paasei te maken, aangekleed met natuurlijke materialen. Deze kunt u neerzetten of eventueel ophangen, het is maar net waar u er een leuke plek voor heeft bedacht.
Er wordt in groepsverband gewerkt met natuurlijke materialen onder het genot van een hapje en een drankje. Lijkt het u leuk om met vriend/-in, buurvrouw/-man, collega of ex-collega of alleen creatief bezig te zijn, zodat u aan het einde van de avond met wat leuks naar huis gaat en terug kan kijken op een geslaagde avond? Er zijn nog enkele plaatsen vrij, vraag naar de mogelijkheden. Wat ze belangrijk vinden op zo’n avond is de gezelligheid en creativiteit en elkaar helpen waar nodig.
Wat neemt u mee naar de workshop?
Als u heeft uw eigen gereedschap : mes, kniptang en lijmpistool. Heeft u geen gereedschap in huis, geen punt, dan zorgt Bloemen en Planten Centrum “Bie de Jongens” hiervoor. En wat u vooral niet moet vergeten is een goed humeur !
After-workshoppen
Na afloop van de workshop kunt u “after-workshoppen “, lekker winkelen tegen een gereduceerd tarief.
Workshop locatie
Bloemen en Planten Centrum “Bie de Jongens” Ubbenasingel 46 9909 AR Spijk
Voor vragen of opgave: e-mail: info@biedejongens.nl , www.biedejongens.nl ( contact formulier en info) of 06-57551146. Opgave is definitief na betaling.