Appingedam – De N360 tussen Appingedam en de afslag Eenum is woensdagmiddag enige tijd afgesloten geweest in verband met twee incidenten. Op de afslag Eenum vond een aanrijding plaats tussen een automobilist en een fietser. De fietser is hierbij gewond geraakt en met onbekend letsel overgebracht naar een ziekenhuis.
In Appingedam bij Tjamsweer landde de traumahelikopter naast de N360 om medische bijstand te verlenen in een ambulance. Deze was met een patiënt onderweg naar het ziekenhuis, onderweg bleek de inzet van een trauma-arts gewenst en werd de ambulance op de N360 bij Tjamsweer stilgezet in afwachting van het MMT. Nadat de situatie in de ambulance stabiel was vertrok deze met spoed naar het UMCG.
[gallery_bank source_type=”gallery” id=”1831″ layout_type=”thumbnail_layout” alignment=”left” lightbox_type=”nivo_lightbox” order_images_by=”sort_asc” sort_images_by=”sort_order” gallery_title=”hide” gallery_description=”hide” thumbnail_title=”hide” thumbnail_description=”hide” filters=”disable” lazy_load=”disable” search_box=”disable” order_by=”disable” columns=”4″ page_navigation=”disable” animation_effects=”none” special_effects=”none”][/gallery_bank]