Appingedam – Onlangs is bij uitgeverij Vliedorp de bundel met Groninger verhalen ‘ Station Heveskes’ van de Damster schrijver Jan Huttinga uitgebracht.
De in Zeeuws-Vlaanderen geboren beeldend kunstenaar, muzikant en schrijver heeft zijn liefde voor de Groninger taal nooit onder stoelen of banken gestoken. Al jaren schreef Jan Huttinga voor diverse Groninger tijdschriften. Zo leverde hij werk voor Toal en Taiken, Klunderloa, Kreuze, Krödde en recentelijk voor het digitale Tiedschrift Oader.
Jan Huttinga houdt ervan om fantasie en werkelijkheid te mixen met herinneringen, om zo tot verhalen te komen, die de lezer prikkelen. Het liefst zet hij zijn lezer op het verkeerde been.
De verhalenbundel ‘Station Heveskes’ is te koop voor €15,- bij: Damster Boekhandel, Dijkstraat 28 Appingedam. CIGO, Overdiep 4 Appingedam en CIGO, Schoolstraat 6 Delfzijl.